26 päeva avamiseni koos Iluarsenaliga

Kohtusime õdede, Monika Unti ja Margret Mandrega ühel päikeselisel päeval Arsenal Keskuses endas. Rääkisime püsimeigist, trendidest ning sellest, mis teeb ilusa soengu ilusaks.

Milline oli teie esimene kokkupuude ilumaailmaga?

Tegelikult oleme iluperekonda sündinud, meie ema ja tädi on juuksurid. Mäletan, et 13-aastaselt olime ema salongis administraatorid, 12-aastaselt olid mul juba esimesed keemilised lokid, et ilupisik võiski sealt lapsepõlvest tulla. Oma ilusalongi avamine tundus olevat loomulik jätk, lähme samamoodi edasi.

Arsenal Keskuses avame enda esimese ilusalongi, kuhu ootame kõiki suuri ja väikeseid inimesi, mehi ja naisi.

Milliseid iluteenuseid te pakkuma hakkate?

Juuksuriteenust, maniküüri, pediküüri, üleüldse küüntega seonduvat. Meile tuleb ka kosmeetikaosakond. Hakkame tegema püsimeiki, ripsmeid, kulme – kõike elementaarset.

Kes teil siin soenguid tegema hakkavad?

Meile on siia tulemas väga ägedad juuksurid. Ma olen ise õppinud Itaalias ning minu sealsed kolleegid hakkavad siin käima tööd tegemas. Tippjuuksurid. Iga kord, kui siia tulevad stilistid, juuksurid teistest riikidest, saame ka meie täiendkoolituse. See on kindlasti see, mis meid teistest salongidest eristab.

Mis teeb ilusa soengu ilusaks?

Minu jaoks on hästi oluline välja tuua inimeses just see temale omane eripära. Seda annab ideaalselt teha õiget tooni juuksevärvi ning lõikusega.

Õige lõikusega saame rõhutada kliendi kauneid põski või lopsakaid huuli, värviga saan aga välja tuua ta ilusad silmad. Igale inimesele on oma sobiv lõikus ja värv. Meie jaoks on oluline kliendi rahulolu ning koostöö temaga.

Ütleme, et tuleb inimene ja soovib endale keemilisi lokke, mis talle üldse ei sobi, siis kui palju annavad teie juuksurid talle nõu?

See nõuandmine toimub mõnusalt, pehmelt, suunates. Ümber rääkima kedagi me otseses mõttes ei hakka. Vaatame, kas ta oleks valmis proovima midagi ekstreemsemat või mitte, pakume välja paremaid moetrende ja nii edasi. Esmatähtis on kliendi rahulolu – hea omavahelise suhtluse korral on lõpptulemus alati fantastiline.

Millised soengud on käesoleval sügisel moes?

Meestel on jätkuvalt moes pikad tukad, mida võib kanda nii üle pea või ka paremale või vasakule, küljed lühikesed. Naistel on õlgadeni välja kasvanud bob, seda saab kanda nii sirgelt, kui ka lohakate, boheemlaslike lokkidega – ütleme pigem lainetena. Talvel tulevad jälle sirged tukad moodi.

Et selles maailmas on mingid teatud seaduspärad?

Nagu moetööstuses, lasevad iga aasta kuulsad stilistid välja trendid hooaegadeks sügis/talv ja kevad/suvi. Värvitoonidest võib selle sügise hittidena välja tuua kuldse roosaka tooni, samuti on väga trendikad pastelsed ja violetsed toonid.

Mida juuksehoolduse puhul silmas pidada, et juukseid mitte kahjustada?

Kuna Eesti naised ihaldavad väga plaatinablondi värvitooni ja kui inimese enda juuksevärv on pigem tumedapoolsem, siis kiputakse juukseid blondeerima väga erinevate vahenditega. Tulemuseks võib olla see, et juuksed on kõrvetatud ja kukuvad välja. Tuleb tähele panna, milliseid tooteid kasutatakse, alati peaks kasutama professionaalseid tooteid.

Ka liigne juustesirgendamine kahjustab juust väga, oluline on kasutada kuumakaitset.

Meesterahvana ei tea ma tegelikult, mis on püsimeik, aga tahaksin teada.

Kui sa vaatad mu kulme praegu, siis oleks see nagu pliiatsiga tehtud, aga kui ma õhtul näo ära pesen, ei tule see maha. Põhimõtteliselt on ta nagu tätoveering, kus aga kasutatakse teisi pigmente ja pigment viiakse pindmistesse nahakihtidesse. Tänu naha pidevale uuenemisele kulub see lihtsalt aega mööda maha.

Püsimeik määritakse peale või tehakse nõelaga?

Tehakse spetsiaalse aparaadiga ja nõela abil. Kuna protseduur on valulik siis kasutatakse ka lokaalset tuimestust. Näiteks inimestele, kellel ei tule see kulmukaare joonistamine välja, neile on see ideaalne. See on lihtsalt nii mugav. Tänapäeval on püsimeik peamiselt naturaalsetes toonides – lõpptulemus on ilus ja loomulik.

Mida tuleb naha iluprotseduuride puhul silmas pidada?

70% näonaha väljanägemisest põhineb koduhooldusele. Mida vanemaks me jääme, seda rohkem peame nahka poputama, niisutama ja tegema massaaže – siis kestab noorus kaua.

Juuste puhul on sama asi, kui inimene kasutab meie poolt pakutavaid tooteid ka kodus, siis ei ole juuksuris muud vaja, kui ainult õiget värvi ja lõikust.

Kust tuli idee Arsenal keskuses oma esimene salong avada?

Õige koha leidmine võttis nii kaua aega, aga leidsime. Info tuli läbi tutvuste, et selline äge koht avatakse. See sobib täielikult meie maailmavaate ja stiiliga. Tundus õige ja tegime ära.

Mida Arsenal Keskuse avamise puhul klientidele pakute?

Arsenali avamisnädalal pakume kõiki teenuseid 10% odavamalt ning kõiki ilutooteid 20% odavamalt kui muidu. Avanädalal on kohal ka stilist-juuksur Enrico Giannatiempo Itaaliast.

Juba varsti ootame teid Arsenal Keskusesse Iluarsenaliga tutvuma. Jälgige infot ja liituge Arsenal Klubiga.

 

Arsenal Klubi

Soodustused, pakkumised, üritused

Liitu klubiga

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamise jätkamisel nõustute küpsiste ja andmetöötlustingimustega.
Tutvuge lähemalt meie andmetöötlustingimustega.

OK