Arsenali info

Arsenal on uus Põhja-Tallinna keskus. Arsenalis avas 2016 aasta sügisel uksed üle 30 poe ja teenusepakkuja ning 7 eripärast kohvikut ja restorani.

Arsenal on ainulaadse arhitektuuri ja looga kaubanduskeskus. Uhkes, punastest tellistest ajaloolises hoones on leidlikult kokku sobitatud tsaariaegne arhitektuur ja tänapäevased mugavused. Siin on olemas nii igapäevaselt vajalik toidupood, hulk spetsiaalpoode ja teenused, aga ka mitmeid hubaseid kohvikuid, restorane ja muud vaba aja veetmiseks.

Loe lähemalt Arsenali lugu

 

Avatud

Selver E-P 8-22
Poed E-L 10-20, P 10-19
Söögikohad E-L 11-21, P 11-20

Aadress

Erika 14
Põhja-Tallinn
10416

Kontakt

Info: +372 772 3323
Selver: +372 619 2490
Kontakt: info@arsenalkeskus.ee
Rendipinnad: info@arsenalkeskus.ee
Haldur: haldus@arsenalkeskus.ee

 

Ühistransport

Bussid: 3 (Veerenni-Randla), 59 (Balti jaam – Pikakari), 73 (Veerenni – Tööstuse)
Arsenal keskuse peatus: Erika
Täpsem info Tallinna linna infotelefonil 1345 või bussiliinide telefonil 643 4152. Tallinna ühistranspordi kaardiga saad tutvuda siin.

Jalgratas

Arsenalis on eraldi mugavad parkimiskohad ka jalgratastele. Parkimiskohad leiad keskuse kolme põhisissepääsu juurest, sisehoovis asub ka katusealusega rattaparkimise võimalus. Tallinna jalgrattateede kaardiga saad tutvuda siin.

Parkimine

Autoga juurdepääs Arsenali on väga hea nii Tööstuse kui Erika tänava poolt. Arsenali ees, küljel ja taga paiknevad avarad tasuta parklakohad (kuni 2h parkimist tasuta) enam kui 150-le sõiduautole, sealhulgas kohad invaparkimiseks. Parkimine Arsenal keskuse parklas on lubatud vahemikus kell 7.00-23.00. Tutvu parkimise tingimustega siin.

Elektriautode kiirlaadijad

Arsenali parklast leiad kaks kiirlaadijat (50 kW) ja ühe poolkiire (22 kW) laadija, millest viimases saab korraga laadida kahte autot. Loe elektriautode laadimise kohta lähemalt siin.

Taaraautomaadid

Arsenali taaraautomaadid asuvad keskuse  suure parkla (Kalamaja) poolsel küljel, Omniva pakiautomaadi lähedal.

Tualetid

Tasuta tualetid asuvad Arsenal keskuse ajaloolise peasissekäigu kõrval, Uuskasutuskeskuse lähedal. Keskuses on olemas ema-lapse ruum koos tualetiga ja invatualett ratastooliga ligipääsuks. Parema puhtuse tagamiseks on invatualett lukustatud ning selle võtme saab ükskõik millisest poest või kohvikust või ka keskuse turvateenistuselt.

  • Infopäring

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamise jätkamisel nõustute küpsiste ja andmetöötlustingimustega.
Tutvuge lähemalt meie andmetöötlustingimustega.

OK