Arsenali info

Arsenal on uus Põhja-Tallinna keskus. Arsenalis avas 2016 aasta sügisel uksed üle 30 poe ja teenusepakkuja ning 10 eripärast kohvikut ja restorani.

Arsenal on ainulaadse arhitektuuri ja looga kaubanduskeskus. Uhkes, punastest tellistest ajaloolises hoones on leidlikult kokku sobitatud tsaariaegne arhitektuur ja tänapäevased mugavused. Siin on olemas nii igapäevaselt vajalik toidupood, hulk spetsiaalpoode ja teenused, aga ka mitmeid hubaseid kohvikuid, restorane ja muud vaba aja veetmiseks.

Loe lähemalt Arsenali lugu

 

Avatud

Selver E-P 8-22
Poed E-L 10-20, P 10-19
Söögikohad E-L 11-21, P 11-20

Aadress

Erika 14
Tallinn 10416
Estonia

Kontakt

Info: +372 772 3323
Selver: +372 619 2490
Kontakt: info@arsenalkeskus.ee
Rendipinnad: kristjan@dreamcenters.ee
Haldur: haldus@arsenalkeskus.ee

 

Ühistransport

Bussid: 3 (Veerenni-Randla), 59 (Balti jaam – Pikakari), 73 (Vana-Lõuna tn – Tööstuse tn)
Arsenal keskuse peatus: Erika
Täpsem info Tallinna linna infotelefonil 1345 või bussiliinide telefonil 643 4152. Tallinna ühistranspordi kaardiga saad tutvuda siin.

Jalgratas

Arsenal keskusesse suunduvad väga head jalgrattateed. Arsenalis on eraldi mugavad parkimiskohad ka jalgratastele. Tallinna jalgrattateede kaardiga saad tutvuda siin.

Parkimine

Arsenal keskuse juurdepääs autoga on väga hea nii Tööstuse kui Erika tänava poolt. Arsenali ees, küljel ja taga paiknevad avarad tasuta parklakohad (kuni 2h parkimist tasuta) enam kui 150-le sõiduautole, sealhulgas kohad invaparkimiseks. Parkimine Arsenal keskuse parklas on lubatud vahemikus kell 7.00-23.00. Tutvu parkimise tingimustega siin.

WIFI

Arsenal keskuse tasuta wifi teenuse kasutamiseks tuleb end registreerida Arsenali võrgus nimega “Arsenal”.

Taaraautomaadid

Arsenali taaraautomaadid asuvad keskuse Tööstuse tänava poolse otsa sissepääsu kõrval vasakul pool CityAlko kaupluse juures.

Tualetid

Tasuta tualetid asuvad Arsenal keskuse ajaloolise peasissekäigu kõrval söögikohtade juures. Keskuses on olemas ema-lapse ruum koos tualetiga ja invatualett ratastooliga ligipääsuks.

Elektriautode kiirlaadijad

Arsenali parklast leiad kaks kiirlaadijat (50 kW) ja ühe poolkiire (22 kW) laadija, millest viimases saab korraga laadida kahte autot. Loe elektriautode laadimise kohta lähemalt siin.

  • Infopäring

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Massive Presence Website