Talviseks pidustuste hooajaks valmis?

Kätte on jõudnud talvine pidustuste hooaeg, mille lahutamatuks osaks on koosviibimised lähedaste, sõprade ning kolleegidega. Vestlesime Lauma Lingerie, Timeni, Cozy Boutique ning Iluarsenali ilusalongi perenaistega, kes andsid nõu, kuidas aastalõpupidudel särada ja silma paista.

Iluarsenali ühe asutaja Monika Unti sõnul kehtib naiste soengute puhul põhimõte, et lihtsuses peitub võlu. Glamuuri ning pidulikkust aitavad seejuures edukalt lisada kaunid juukseehted. „Arvan, et just lihtsad ja läikivad juuksed isikupärase aksessuaariga moodustavad armsa kombinatsiooni, mis ei jäta kedagi külmaks,“ lisab Unt.

Ka jumestuse puhul on oluliseks märksõnaks lihtsus. Mida loomulikum ja värskem inimene välja näeb, seda kaunim ta on. „Arvan, et naise kosmeetikakott ei pea olema erinevatest toodetest täis topitud. Enamasti piisab korralikust jumestuskreemist, puudrist, huulepulgast ning ripsme- ja kulmuvärvist,“ lisab Unt. Ühtlasi toob ta välja, et jumestuskreemi ning puudrit ostes tuleb kindlasti veenduda nende sobivuses nahatooniga. „Oluline on mitte karta abi küsida ja konsulteerida spetsialistidega,“ märgib Unt.

Rääkides riietusest, on Cozy Boutique omaniku Lidiia Leonteva sõnul oluline, et inimene saaks end nende kaudu isikupäraselt väljendada. Ta ütleb, et saabuval pidustuste hooajal on moes pikemad kleidid. Samuti on trendikad pisut laiemad püksid ning pluusid. “Lisaks on igati vahva mõte kanda üritustel värvilisemaid rõivaid kui tavaliselt, kuivõrd aitavad nii enda kui teiste tuju tõsta,” lisab Leonteva. Lõpetuseks on kõige olulisem siiski see, et inimene tunneks end hästi. “Valida tuleks riietus, mis ei suru kindlatesse raamidesse. Pisut boheemlaslik lähenemine on minu meelest väga vinge,” märgib Leonteva.

Pöörates tähelepanu jalanõudele, ütleb Timeni tegevjuht Kaili Menšikov esmalt, et pidustused on ainulaadsed hetked, mil särada. Seega tuleks jalavarje valides unustada tagasihoidlikkus. “Isikupärane saabas või king tõstab kandja enesekindlust,” on Menšikov veendunud. Eelmainitust tulenevalt soovitab ta kanda värvikaid ja pilkupüüdvaid jalatseid. Loomulikult ei maksa seejuures unustada mugavust. “Selleks, et õhtut ei jääks meenutama ärahõõrutud ning valutavad jalad, on oluline veenduda jalanõude sobivuses. Kuldne kesktee isikupärase look’i ning mugavuse vahel on põhimõtteks, mida järgida,” sõnab Menšikov.

Sageli öeldakse, et enesekindlus saab alguse aluspesust. Lauma Lingerie pesubrändi maale toova Estar Eesti Kergetööstuse AS-i turundusjuhi Iris Roosimägi sõnul on pesukollektsioonide puhul esmatähtis keha toetav funktsioon. Saabuval pidustuste hooajal üllatatakse kliente särava ning luksusliku sügavpunase pesukollektsiooniga, mis ei jäta kindlasti ühtegi naisterahvast ega tema kaaslast ükskõikseks.

Oled oodatud Arsenal keskusesse! Külasta kindlasti ka Lauma Lingeriet, Timeni jalatsipoodi, Cozy Boutique ja Iluarsenali ilusalongi, et vaadata pakutav oma silmaga üle.

Arsenal Klubi

Soodustused, pakkumised, üritused

Liitu klubiga

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamise jätkamisel nõustute küpsiste ja andmetöötlustingimustega.
Tutvuge lähemalt meie andmetöötlustingimustega.

OK