Arsenalis avas uksed uus jalatsikauplus Timen!

Sügisesed tuuled on Arsenal keskusesse puhunud elevust. Nimelt avas külastajatele uksed uus jalatsikauplus Timen. Selleks, et paremini mõista jalanõude rikkalikku mikromaailma ning uurida, kuidas ollakse otsapidi jõutud Arsenal keskusesse, vestlesime ettevõtte tegevjuhi Kaili Menšikoviga.

Kui pikalt on Timen tegutsenud?

Ehkki ettevõtte nimi on aja jooksul muutunud, oleme jalatsitega tegelenud juba üle 20 aasta. Kui nüüd täpsemalt meenutada, ulatub meie ajalugu tagasi 1997. aastani. Seega kogemust jagub!

Me ei ole alati olnud üksnes jalatseid pakkuv ettevõte. Algusaegadel müüsime lisaks jalavarjudele ka riideid ning isegi videokassette. Ühel hetkel otsustasime siiski hakata üksnes jalanõudele keskenduma, kuivõrd oli kõige südamelähedasem.

Milliseid jalanõusid kannate ise kõige meelsamini? Miks?

Praegusel hetkel midagi madalat ning pehmet. Ühtlasi olen suur nahast jalanõude fänn. Siinkohal reedan aga sellise saladuse, et iga kord kui meie sortimenti lisandub mingi uus või huvitav mudel, tahan neid kohe endalegi. Seega olen pidevalt ahvatlustest ümbritsetud.

Paljastage siis üks väike saladus veel. Mitu paari jalanõusid on Teie kingakapis umbes koha leidnud?

See on hea küsimus. Kui ma päris ausalt ütlen, siis tegelikult vist nii palju ei olegi, kui arvama kiputakse. Arvan, et igaks hooajaks ehk 5-6 paari.

Mis on olnud Teie hinnangul viimaste aastate kõige üllatavam või silmatorkavam trend jalatsitööstuses?

Tenniste uus tulemine. Kui naised kandsid varem rohkem kontsakingi, siis nüüd on tennisebuum täies hoos. Isegi talvejalatsite puhul näeb linnapildis üha sagedamini karvase äärega tenniseid. Samas on selline tendents mõistetav – need on mugavad ning võrdlemisi odavad. Üldiselt tundubki, et viimastel aastatel on mugavus märksõnana jõuliselt pinnale kerkinud.

Kas 200€ kingad või mitu paari odavamaid jalavarje? Miks?

Mina võtaksin pigem ühe kallima kingapaari. Ometi saan suurepäraselt aru inimestest, kes ostavad mitu paari odavamaid jalanõusid. Meiegi oleme praegusel hetkel liikunud selles suunas, et pakume kliendile võib-olla pisut taskukohasemaid alternatiive, mis on siiski vastupidavad. Naised ning üha rohkem ka mehed tahavad ju pidevalt jalatseid vahetada. Loomulikult – vaheldus on vahva!

Millised on trendid kingamoes 2017. aasta sügisel?

Värvidest annavad tooni tumepunane, sinine ning pruun. Loomulikult on ka must alati kindla peale minek. Saan huvitava tähelepanekuna märkida, et inimesed küsivad sageli midagi värvilist, kuid lahkuvad kauplusest musta värvi jalanõudega. See on uskumatult tüüpiline olukord.

Mille poolest eristute konkurentidest?

Jalanõud meie kauplustes on võrreldes konkurentidega omanäolisemad ning soodsama hinnaga. Ühtlasi võtame ise pidevalt osa aktiivsest müügitööst ning ammutame seeläbi informatsiooni, millised on inimeste soovid. Ehkki meie poolt kauplusesse jõudvad kogused ei ole suured, pakume klientidele pidevalt vaheldust – toome uut kaupa iga nädal. Arvan, et sama ei saa väita paljud ettevõtted, kes tegelevad jalanõude müügiga. Oleme pidevalt selliste jalatsite otsingul, mida ükski teine asutus Eestis ei müü.

Miks otsustasite avada kaupluse just Arsenal keskuses?

Arsenal keskuses on hästi mõnus õhkkond. Selle arhitektuuriline lahendus väga ilus ning omanäoline. Samuti õnnestus meil saada täpselt paraja suurusega pind. Minul on tunne väga hea! Arvan, et üks huvitav jalatsipood kulub siia kindlasti ära. Loodame, et kliendid leiavad meid üles!

Arsenal Klubi

Soodustused, pakkumised, üritused

Liitu klubiga

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamise jätkamisel nõustute küpsiste ja andmetöötlustingimustega.
Tutvuge lähemalt meie andmetöötlustingimustega.

OK