Teeme juttu Ivo Nikkolo Outletiga

2022. aasta kaunil augustikuu päeval avas Arsenalis uksed kodumaine Ivo Nikkolo Outlet. Rääkisime kaupluse eestvedaja Marekiga Ivo Nikkolo kaubamärgist, riietest ja sellest, mida head outletist leida võib.

 

Ivo Nikkolo on Arsenalis tegutsenud umbes-täpselt pool aastat. Kuidas teil siin läinud on?

Meil on läinud väga hästi! Oleme tänulikud, et Põhja-Tallinna piirkonna inimesed on meid Arsenal keskuses omaks võtnud. Oleme märganud, et meile on juba tekkinud esimesed püsikliendid, kes meid tihedamalt külastavad. Õnneks lisandub meil uusi tooteid üsna tihti ja uudistamist jagub ka tihedamatele külastajatele. Paljud varasemad püsikliendid on rõõmsad, et meil on nüüd korralik outlet-kauplus, nii et tagasiside on tõesti väga positiivne olnud.

Ivo Nikkolo on Eestis teada-tuntud kodumaine kaubamärk. Mis eristab outlet-kauplust kaubamärgi muudest poodidest?

Põhiline erinevus on kollektsiooni hooaeg ja hind. Outletis müüme enamjaolt eelmise hooaja tooteid ja unikaalseid näidiseid, mis on alandatud hindadega. Aga lisaks eelmise hooaja kollektsioonile on meil outletis ka väiksemas valikus uue hooaja tooteid. Ivo Nikkolo kaubamärgi tooted on kõik stiilsed ja ajatud ning seda hindavad meie kliendid ka outleti puhul.

Milline see outleti tootevalik täpsemalt on?

Siit leiab kõike, mida naise garderoob ihkab: kleidid, üleriided ja kudumid on iga päev esindatud. Lisaks riietele on meil valikus palju aksessuaare, alustades sallidest ja lõpetades jalanõudega. Valik on suur ja usume, et iga külastaja leiab meie juurest endale sobiva uue lemmiku, milles end hästi tunda.

Mis on Ivo Nikkolo kõige populaarsemad tooted – need, mis kaubamärgi fänne ikka ja jälle tagasi toovad?

Kindlasti üleriided ja eriti mantlid. Muidugi ka kleidid. Nii müüginumbrid kui ka see, et fänname ise neid tooteid, näitavad, et üleriided on absoluutne lemmik. Nendega on vahel lausa nii, et kui poes märgata mõnda toodet, siis järgmisel kaupluse külastamisel võib see juba välja müüdud olla. Nii et vahel peab lausa kiirustama, kui midagi väga meeldib!

 

Tutvu Ivo Nikkolo kaubamärgiga lähemalt: ivonikkolo.com ja piilu kaubamärgi Facebooki või Instagrami.

Ivo Nikkolo Outleti leiad keskuse aatriumist, teise kodumaise kaubamärgi YEAR Outleti vastast. Kauplus on avatud E-L kl 10-20 ja P 10-19. Tule astu läbi!

 

Arsenal Klubi

Soodustused, pakkumised, üritused

Liitu klubiga

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamise jätkamisel nõustute küpsiste ja andmetöötlustingimustega.
Tutvuge lähemalt meie andmetöötlustingimustega.

OK