Jõulueelne Gurmeelaat 22. detsembril

22. detsembril kell 12-19 muutub Arsenali aatrium mõnusaks jõulueelseks laadaplatsiks, kus letid on lookas kodumaiste gurmeetoodetega.

Gurmeelaadalt leiab palju head ja paremat jõululauale, kuid mitte ainult! Kohal on kodumaised talud ja väiketootjad ning lisaks kõhutäitele leiab ka viimase hetke (peamiselt söödavaid) kingiideid.

Laadamüüjate info veel täieneb.

Raudale talu

Raudale talu Jõgevamaalt on keskuse püsiklientidele kindlasti tuttav. Raudale talu tootevalikust leiab õunu, mett, erinevaid mahlasid, glögi, küüslauku ja mitmeid erinevaid hoidiseid.

Vahemere Toit

Vahemere Toidu letilt võib leida häid asju nii tervisele kui maitsemeeltele. Valikus on Kreeta külmpress oliiviõli, oliive, lai valik maitseõlisid ning looduslikult magusa kaarobi ehk jaanikauna tooteid.

Saku Lihameistrid

Saku Lihameistrid toovad endaga kaasa rahvalemmikuid suitsuvorste, konserve, liha ja palju muud head jõululauale.

Siirupid Eesti Metsadest

Hansa Catering ehk Siirupid Eesti Metsadest toovad endaga kaasa muidugi erimaitselisi siirupeid (näiteks kuuse-, kadaka-, jõulu- ja tšillisiirupit) ning lisaks ka särtsakaid verivorste, suitsuliha, kõrvitsat ja palju muud head.

LUUV Looduskosmeetika

Gurmee kehale! Kodumaine looduskosmeetika tootja LUUV on Gurmeelaadal kohal ning looduslikke tooteid leiab nii näole, kehale, juustele ja nii naistele, meestele kui lastele.

Gourmet Club jõulugurmee

Laadal on väljas ka meie oma Gourmet Club jõulutoodete lett, kust valikust leiab nii piparkooke kui muid maiustusi, kastmeid, määrdeid, kinkekomplekte kui muid jõulutooteid.

Airen Kaubad

Airen Kaubad toob gurmeelaadale midagi igale maitsele: erinevad juustud ja juustupatsid, Seto kali, kodune verivorst, kodukana munad, suitsuvorst, sink, küüslaugupeekon, suitsupekk ürtide ja palju muud!

Kalamaja Pagarikoja jõululett

Kalamaja Pagarikoja paneb Gurmeelaadal püsti oma jõululeti, kust leiab muidugi piparkooke ja tainast (nii piparkoogi- kui liivataigent), aga ka rillette’i, apelsinimoosi, rukkikaraskit ja palju-palju muud.

MTÜ Minu Unistuste Päev

Heategevusfond Minu Unistuste Päev osaleb Arsenali jõulueelsel gurmeelaadal, et koguda raha Tallinna Lastehaiglas korraldavateks mänguhommikuteks. Haiglaravil viibivaid lapsi külastab kostümeeritud tegelane, kes palatites, mängib nendega lauamänge, meisterdab, laulab, räägib juttu ning kuulab ära kõik laste mured ja rõõmud.

Kohapeal toimub õnneloos – iga loos võidab! Kogu tulub läheb 100% heategevuseks.
Lisaks on võimalik osta fondi meeneid ja lastele suunatud tegevuskaarte.

SA Heategevusfond Minu Unistuste Päev viib ellu raskelt või krooniliselt haigete laste unistusi, et pakkuda lastele ja nende peredele emotsionaalset tuge, mis on oluline osa raviprotsessi tervikus.

 

 

 

 

Laadamüüjate nimekiri täieneb.

Arsenal Klubi

Soodustused, pakkumised, üritused

Liitu klubiga

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamise jätkamisel nõustute küpsiste ja andmetöötlustingimustega.
Tutvuge lähemalt meie andmetöötlustingimustega.

OK