Uuskasutus-raamatulaat 25. augustil!

25. augustil toimub Arsenalis Uuskasutus-raamatulaat!

Uuskasutus-raamatulaat on hea võimalus leida omale põnevaid raamatuid, mida poest ei saaks või vastupidi- anda oma riiulis seisvatele raamatutele uus kodu.
Müüma on oodatud kõik inimesed kellel on hästi hoitud raamatuid ja koolitarbeid, mida te enam ei vaja, kuid mis võiksid teistele huvi pakkuda. Kauplemiseks võib kaasa haarata ka vinüülplaadid, õpikud, tühjad vihikud jne!

Lisaks suurele hulgale raamatumüüjatele on kohapeal ka raamatute restauraator, kes aitab kohendamist vajavate teostega. Päevakava on põnev ja tegevust jätkub laadal terveks päevaks, avatud on kohvikud, meisterdamise töötoad, luulenurk ja toimuvad kaasahaaravad esitlused.

Kell 13.00 Vestleme reisiblogija ja kahe reisiraamatu autori Liina Metskülaga!

Liina on pärjatud 2016. aastal parima turismiajakirjaniku tiitliga ning on külastanud 75 riiki. Seega põnevatest teemadest puudust kindlasti ei tule. Näiteks vestleme Liinaga rändamise teemadel; kuuleme ta kõige põnevamatest ja ekstreemsematest juhtumitest ning uurime, kas maailma saab ka väikese eelarvega avastada. Kohapeal on võimalik Liinale ka küsimusi esitada ning uurida temalt parimaid reisinippe. Tutvu Liinaga lähemalt: www.liinareisiblogi.com või piilu tema raamatuid: www.liinareisiblogi.com/raamatud

Kell 14-15 kaunid salmid luulenurgas

„Ja sajandist on pikem päev…“ ehk Doris Kareva, Juhan Viidingu, Charles Baudelaire´i, Rudyard Kiplingi, Aleksandr Bloki, Lev Gumiljovi ja teiste autorite loomingut loevad Jaanika Arum ja Aleksandr Žilenko.

Kell 14-16 järjehoidjate meisterdamine Teeme Teistmoodi õpitoas

Kõigil väiksematel ja suurematel huvilistel on võimalik endale Teeme Teistmoodi õpitubade juhendajaga ägedaid järjehoidjaid meisterdada. Tule valmista üks vahva sõnumiga järjehoidja. Kaunistamisel kasutame põnevaid templeid ja vesivärvpliiatseid, kauneid pärleid, paelu ning paberist väljalõikeid.

Lisaks osaleb laadal Vivendi koolituskeskuse raamaturestauraator, kelle käest on võimalik raamatute parandamisega seonduvaid küsimusi küsida ning asjakohast nõu saada.

Samuti on kohal kirjastus Pilgrim, kust on võimalik soetada uusi põnevaid teoseid ning avatud on Kalamaja Pagarikoja pop-up kohvik!

Laat on tasuta nii kauplejatele kui ka ostjatele! Kui oma raamatut maha ei õnnestu müüa, võib selle jätta peale laata kogumispunkti, kus inimesed saavad tasuta alles jäänud raamatuid omale koju võtta. Ürituse peakorraldaja on Uuskasutuskeskus.

Kauplejaks registreerimine: https://goo.gl/forms/ualZGdUaYojZuJaA2

Arsenal Klubi

Soodustused, pakkumised, üritused

Liitu klubiga

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamise jätkamisel nõustute küpsiste ja andmetöötlustingimustega.
Tutvuge lähemalt meie andmetöötlustingimustega.

OK