Sander Mölder kirjutas Arsenalist heliteose

Tallinna Arhitektuuribiennaali (TAB 2019) raames leidis aset kontsertsari “Musicity,” mis tõi endaga kaasa originaalsed heliteosed mitmetele Põhja-Tallinna arhitektuuriobjektidele.

14. septembril toimunud kontsertsarja raames sai kuulata Sander Möldri Arsenali hoonest ja ajaloost inspireeritud heliteost. Muusikapala on võimalik kuulata Musicity veebilehelt, kuid geolokatsiooni järgi peab selleks asuma Arsenalis või keskuse vahetus läheduses. Kuula muusikapala: musicityglobal.com/tracks/sander-molder/

Olete oodatud nautima head muusikat!

Loe TAB 2019 kohta lähemalt: www.tab.ee

Sander Mölder

Sander Mölder on mitmekesise muusikalise tausta ja laia käekirjaga helilooja, produtsent ja DJ.

Oma teekonda muusikas tšellomängijana alustanud Mölder on tänaseks erinevates rollides ja muusikalistes koosseisudes astunud üles paljudel lavadel üle maailma – muuhulgas Londonis Royal Albert Hallis, Hispaanias Primavera festivalil ja Open’er festivalil Poolas. Alati uue kõlapildi otsinguil, kirjutas Mölder 2014 aastal koostöös Marianna Liikiga oma esimese ooperi. 2012 ilmus heliloojalt ka menukas soolo EP „Matches”, mis lennutas Mölderi niisuguste maitsemäärajate nagu Gilles Peterson ja BBC 1 pikaajalise saatejuhi Mary-Anne Hobbs vaatevälja. Lisaks veab Mölder koos Peeter Ehalaga Tallinna üht populaarseimat soulmuusikale pühendatud sündmustesarja TIKS.

Kuula Sandri loomingut SoundCloudist.

Arsenal Klubi

Soodustused, pakkumised, üritused

Liitu klubiga

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamise jätkamisel nõustute küpsiste ja andmetöötlustingimustega.
Tutvuge lähemalt meie andmetöötlustingimustega.

OK