Rattalaadaliste kogemused: “Tasub kohal olla!”

18. mail kell 11-15 toimub Arsenali parklas meeleolukas Uuskasutus-rattalaat! Sel puhul tegime juttu kolme Arsenal keskuse kontori töötajaga, kes rattalaadalt omale uue velo soetanud.

 

Roosa pilgupüüdja 2018. aasta rattalaadalt

See vinge, 1950-60. aastatest pärit raamiga Monark ratas Rootsist jõudis Arsenali tegelikult juba mõni nädal enne rattalaata. Ta oli üks kahest jalgrattast, mille Arsenali vitriinidele vaatamiseks välja panin.  Võib vist öelda, et langesin omaenda reklaami ohvriks, sest loetud minutid enne laada algust sai minust selle velo uus omanik.

Ma ei ole muidu üldse roosa värvi fänn ja roosasid asju mul praktiliselt pole, kuid selle ratta puhul tõmbas just see särtsakus pilku juba kaugelt. Olen ratast hiljem natuke täiustanud – ostnud uued kummid ja lisanud juurde ka rattakorvi. Ainuke miinus on käikude puudumine, mis linnas erisuguse tempoga sõites elu mugavamaks teeks, aga selle korvab omanäolisus ja vinge retrovaib. Väga kihvt kondimootor mõnusaks kruiisimiseks!

Rattalaadale soovitan kindlasti tulla nii ratta-, kui muidu spordihuvilistel! Lisaks suurele valikule jalgratastele paneb Uuskasutuskeskus välja ka muud spordikraami ja Arsenali outlet-poed teevad ka vahvaid eripakkumisi.

– Kai, Arsenal keskuse turundusjuht

 

Stiilipuhas linnavelo 2018. aasta rattalaadalt

Oma esimese proovisõidu tegin rattalaadal ühe heleroosa rattaga, aga jäin sellest napilt ilma. Keegi lihtsalt ostis selle nii kiiresti ära, et ma palju mõelda ei jõudnudki. Peale seda võtsin asja tõsisemalt ette ja leidsin endale kõige klassikalisema linnavelo üldse: beeži, vinge korvi ja kolme käiguga Burghardt linnaratta. Rattaluku sain muide kauba peale!

Tegu oli suhteliselt uue rattaga, aga läksin pärast laata ikkagi hooldusesse ja lasin ketikaitsme ära vahetada. See oli juba natuke ära väsinud ja ei teinud oma tööd päris korralikult. Aga nüüd on mu velo nii populaarne lausa, et kord tuli mu juurde üks vanapaarike, kes palus koos rattaga pilti teha. Asi tundus natuke kahtlane, aga lubasin siis mõned pildid teha. Ja nad tegidki! Koos rattaga, lihtsalt niisama. Ju siis on äge ratas!

Soovitan kindlasti rattalaadale tulla, kuna valik on vahva ja leiab midagi igale maitsele. Olen näinud nii kalleid profirattaid, aga ka tõelisi vana-vanaisa retrorattaid ja kõike muud. Tasub kohal olla!

– Mariliis, Arsenal keskuse kontoritöötaja

 

Puhas klassika 2017. aasta rattalaadalt

Tulin rattalaadale lihtsalt uudishimust, kuna see toimus meie enda hoovi peal. Ausalt öeldes ei olnud mul plaani jalgratast osta, aga siis nägin ühte ägedat, mis mulle meeldima hakkas. Must, vana raami, aga uute osadega ratas, millel oli lisaks ka väga hea hind. Mõtlesin, et miks mitte – võiks ju hakata jalgrattaga tööl käima.

Ma ei tea, kui vana selle ratta raam on, aga ta on paras retro. Käepidemed ja pedaalid on puidust ja kõik muud vidinad on ka uued. Ratas oli väga heas seisukorras, nii et mingit lisahooldust talle vaja ei läinud. Pärast esimest pikemat sõitu sai üks asi aga lisatud: väike rattakell.

Soovitan rattalaadalt kindlasti läbi tulla, sest siin on nii palju ägedaid ja unikaalseid rattaid, mida rattapoodidest üldiselt ei leia. Olen siin näinud rikša moodi velosid ja selliseid, kus sadula ja lenksu asemel on hoopis luud. Aga loomulikult leiab ka lihtsaid ja praktilisi jalgrattaid.

– David, Arsenal keskuse ärikonsultant

 

Tule ja leia ka endale tõeliselt omanäoline kaherattaline, millega just paras algaval suvel ringi kruiisida!

18. mai kell 11-15, Arsenal keskuse parkla

Vaata lähemalt

Arsenal Klubi

Soodustused, pakkumised, üritused

Liitu klubiga

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamise jätkamisel nõustute küpsiste ja andmetöötlustingimustega.
Tutvuge lähemalt meie andmetöötlustingimustega.

OK