Arsenali õunafestival ja meelaat 28. septembril

Õunafestival tuleb 28. septembril koos mõnusa meelaadaga!

28. septembril kell 11-15 toimuvad Arsenal keskuses Põhja-Tallinnas meeleolukas Õunafestival ja Meelaat. Selleaastane festival tuleb ekstra sumisev, sest lisaks õunataludele on kohal ka Eesti Mee Ühistusse kuuluvad meetalud!

Õunafestivaliga tähistame kodumaiste ubinate valmimist ja naudime kõike seda, mida õuntest valmistada saab. Seekord nõrutame õuntele pisut imehead mett ning oleme kauplema kutsunud ka eestimaised meetootjad.

Festivalil löövad õunad letti kodumaised õunakasvatajad ja põnevate õunasaaduste tootjad. Nagu üks sihikindel õunauss, nii uuristab ka ürituse programm tee läbi ubinamaailma parimate palade!

Õunatalude kõrval võtavad mõõtu mesimagusad meeletid, kust võib leida meetooteid nii sise- kui välispidiseks kasutamiseks ning maitsvat mett leiab ka kõige erilisema maitsenüansiga magusasõber.

2019 aasta festivali kava on veel täpsustamisel. Vaata, mis eelmisel aastal toimus!

Soovid oma õunad samuti letti lüüa?

Kui kasvatad ise õunu, pressid õunamahla, kääritad siidrit või oled Liivimaa parim õunakoogimeister, siis anna endast märku info@arsenalkeskus.ee või allpool olevas ankeedis ning ka Sul võib avaneda võimalus Õunafestivalil silma paista! Müügilauad on Arsenal keskuse poolt ning kohatasu ei ole.

Näeme festivalil!

 

  • Soovin osaleda

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.


Massive Presence Website