Õunafestival 23. septembril

Pealinna suurim õunafest tuleb taas!

23. septembril kell 11-15 toimub Arsenali parklas igasügisene Õunafestival!

Õunafestivaliga tähistame kodumaiste ubinate valmimist ja naudime kõike seda, mida õuntest valmistada saab. Sel aastal viime müügiletid õue, Arsenali Tööstuse tänava poolsesse parklasse.

Festivalil löövad õunad letti kodumaised õunakasvatajad ja põnevate õunasaaduste tootjad ning teised Eesti väiketootjad.

Märgi end tulijaks ja jälgi Õunafestivali uudiseid:

FACEBOOK EVENT

Sel aastal on laadale oodata: Rebase talu (õunad, gurmeekartulid, hoidised); Raudale talu (õunad, pirnid, ploomid, mesi, hoidised jpm); Aakre aed (õunad, õunamahl ja mesi); Lebedinskaja talu (Peipsi sibulad); Rebaseonu (käsitöölihatooted: suitsusink, grillvorstid jm ning õunasinep); Aino Mets (jõhvikad); Võlujoogid (käsitööna valminud terviseshotid); Õismäe talu (mesi ja mesindussaadused); Sipre Mesila (mesi ja mesindussaadused); Kalaarsenali mini-pop-up; Gourmet Club (soolased ja magusad küpsetised, kastmed, maiused jpm). Müüjate nimekiri veel täieneb.

Kohapeal toimub ka Ladies Circle Estonia heategevuslik õunaküpsetiste müük.

 

Soovid festivalile müüma tulla?

NB! Müüjate arv on piiratud, kuid kui soovid oma müügiletiga üritusele tulla, palun anna endast märku meiliaadressil info@arsenalkeskus.ee (lühikirjeldus, millise kaubaga tegu ja kontaktandmed.) Vastame päringutele esimesel võimalusel. Müüma ootame vaid kodumaise kaubaga talusid ja väiketootjaid!

Vaata galeriivalikut eelmiste aastate Õunafestivalist ja ole valmis mitmeteks-mitmeteks õunasortideks, mis kõik festivalil esindatud saavad:

Arsenal Klubi

Soodustused, pakkumised, üritused

Liitu klubiga

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamise jätkamisel nõustute küpsiste ja andmetöötlustingimustega.
Tutvuge lähemalt meie andmetöötlustingimustega.

OK