Maailmakoristuspäev: väikeelektroonika vastuvõtt 16. septembril

Maailmakoristuspäeva raames saad oma seisma jäänud (kuid töötava) väikeelektroonika tuua 16. septembril kell 15-19 Arsenali.

Oma seisma jäänud, kuid töötava elektroonika (mobiiltelefonid, tahvelarvutid, sülearvutid, raadiod, televiisorid jne) saad tuua Arsenali Kalamaja-poolse sissepääsu juures asuvasse Ringy telki 16. septembril ajavahemikus kell 15-19.

Selleaastase maailmakoristuspäeva raames toimub 6.-19. septembrini aktsioon, mille käigus soovitakse kokku koguda sahtlites ja kappides seisvad kümneid tuhandeid vanu elektroonikaseadmeid, et anda neile uus elu. Aktsiooni eesmärk on juhtida tähelepanu taaskasutusele ning anda inimestele võimalus vana ja seisma jäänud elektroonika kas müüa või ära anda ja nii teha oma panus keskkonnahoiule.

Ära võib tuua igasugust töötavat väikeelektroonikat, näiteks mobiiltelefone, tahvelarvuteid, sülearvuteid, aga raadioid, televiisoreid või muudki. Kõik, kes oma vanad seadmed aktisooni käigus ära toovad, osalevad kinkekaardi loosimises. Kinkekaardid paneb välja Tartu ringmajandusettevõte Foxway. Kokku loositakse välja kolm 500 euro väärtuses kinkekaarti.

Tutvu aktsiooniga lähemalt: ringy.shop/ringreis

 

Arsenal Klubi

Soodustused, pakkumised, üritused

Liitu klubiga

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamise jätkamisel nõustute küpsiste ja andmetöötlustingimustega.
Tutvuge lähemalt meie andmetöötlustingimustega.

OK