Kvaliteetne Eesti disain Arsenalis: räägime juttu YEAR Outletiga

Detsembris avas Arsenalis uksed Eesti üleriiete brändi YEAR outlet-pood. Tegime juttu poe eestvedajate Vilve, Eduardi ja Margusega.

Mis firma see YEAR täpsemalt on?

YEAR on Eesti rõivabränd, mis tegeleb kvaliteetse disaini ja teostuse pakkumisega juba aastast 1995. YEAR on üsna tuntud kaubamärk Skandinaavias, lisaks oleme aktiivsed peale Eesti ka mujal Baltikumis. Meie üleriided (mantlid, joped jm) on valmistatud kvaliteetsetest Itaaliast pärit kangastest ja toodetud Eestis, Kehras asuvas vabrikus. YEAR tooted on disaininud Raivo Holm. YEARi kollektsioone on tutvustatud Tallinna moenädalate raames ja 2015. aastal oli Raivo Holm ka Kuldnõela nominent ning sai publiku lemmiku preemia.

Mida YEAR Outletist leida võib?

Talvisel perioodil on tootevalikus olnud eelkõige mantlid. Neid võib iseloomustada märksõnadega: klassika, kvaliteet, isikupära ja uudsus läbi detailide kasutuse. Pakume elegantseid pikemaid mantleid, lühemaid poolmantleid, jopesid ja jakke nii meestele kui naistele ning sobiva leiab nii pidulikuks puhuks kui ka igapäevaseks kandmiseks. Villakangast mantlid on soojad ja kandmiseks talvisel ajal. Kellele meeldib, saab elegantsi lisada naturaalse kopranahast või hõberebasekraega. Tasapisi toome juurde ka kevadisi ja suviseid õhemaid jopesid ja jakke.
Lisaks on meil väljas ka Vilve Undi disainitud sallid, mis on tegelikult näidistooted ja valikus on ka kindaid.

YEAR on silma jäänud sellega, et teete tellimustöid, kui vaja midagi kohendada lasta.

Jaa, teeme ka teenustöid, näiteks varrukate parajaks tegemist, mis jääb hinna sisse. Saab ka kehaosa parandustöid teha, mille hind jääb üldiselt 15-35 euro kanti, sõltuvalt töö mahust. Võimalus on ka olemasoleva mudeli järgi tellida enda mõõtu uus toode pakutavatest materjalidest.

Millisesse hinnaklassi YEARi tooted jäävad?

Hinna ja kvaliteedi suhe on meil hästi paika pandud, arvestades, et tegu on tõesti suurepäraste kangastega ning õmmeldud Eestis kõrge tasemega oma ala professionaalide poolt.
Poolmantlid ja jakid jäävad enamasti hinnavahemikku 109 kuni 159 eurot; naturaalse karvakraega talvetooted on pisut kallimad.

Kui mantlihooaeg läbi saab ja kätte jõuab suvi, mis siis YEAR Outletis toimuma saab?

Kevadeks ja sügiseks pakume kergemaid poolmantleid, jopesid ja jakke meestele ning nn. trentškot (ingl k. trench coat) mantleid ja jakke naistele. Need on igati sobivad ka keskmisel Eesti suvel kandmiseks.

Ja viimase, traditsioonilise küsimusena küsin, et miks avasite outleti just Arsenalis?

Arsenal on võtnud suunaks olla kvaliteetse kauba ja brändide outlet-keskus. Loomulikult tahame sellest ju osa saada! Keskus ise on väga ilus ning kui meile pakkumine tehti, olime muidugi nõus. Meile meeldib Arsenali juures see, et „hea asja“ asukoht ei pea olema alati nii linnakeskne, samas ei ole siia üldse keeruline või pikk maa tulla. Ja kui juba kohal, siis preemiaks on siin hea valik kvaliteetset kaupa ja heade hindadega.

YEAR Outlet ootab kõiki kvaliteedi, mugavuse ja Eesti disaini austajaid Arsenal keskuse aatriumis.

Arsenal Klubi

Soodustused, pakkumised, üritused

Liitu klubiga

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamise jätkamisel nõustute küpsiste ja andmetöötlustingimustega.
Tutvuge lähemalt meie andmetöötlustingimustega.

OK