InTheCloset butiik: kleidid otse Venemaa moeajakirjade kaanelt

Arsenalis avas kevadel uksed uus glamuurne butiik-kauplus InTheCloset, mis tõmbab pilku juba poe uksest mööda jalutades. Kõrgmoest ja stiilsetest rõivastest puhusime juttu InTheCloset perenaise Nadeždaga.

InTheCloset hakkab juba kaugelt silma oma erksate värvitoonide, sära ja muude kaunite elementidega. Milliseid rõivaid siit leida võib?

Teeme koostööd tuntud Venemaa brändidega, sellistega, mille riideid sealsed staarid ka moeajakirjade kaantel kannavad. Meilt võib leida naiste ja noorte rõivaste sarja tooteid, kõike alustades igapäevasest casual-stiilist särkide ja pükste näol ning lõpetades tõepoolest säravate kokteili- ja õhtukleitidega.

Venemaa disainerite riideid ei ole Eestis just väga kerge leida. Kust selline äriidee tekkis?

Olen ise tegelikult Peterburist pärit, kuid kolisin siia mõned aastad tagasi. Siin olles kogesin, et kuigi rõivavalikut siin on, siis see ei ole just kuigi mitmekesine. Mõtlesin siis, et paneks end proovile ja katsetaks sellist suunda, millesugust Eestis palju pole. Alustasin tasapisi disaineritega kontakte luues ja tänaseks on sellest saanud selline tore poeke. Toon riiete mudeleid siia vaid kolm-neli suurust, nii et riiete kandjal säiliks ainulaadsus – teadmine, et sellist rõivakomplekti kellelgi teisel ei ole.

Ja ostlejatele selline stiil meeldib?

Algul oli natuke hirmus, aga uskusin, et see võiks inimestele meeldida. Raskusi ei tasu karta, vaid neile julgelt vastu astuda. Esialgu alustasin ainult online-müügiga, kuid mitmed kliendid tahtsid kaupa vaatama ja proovima tulla. Aja jooksul sai poeke tuntumaks ning avasin oma esimese showroomi Tallinnas Tammsaare keskuses. Nõudlus aga muudkui kasvas ja inimestele hakkas rõivaste kvaliteet, disain ja taskukohased hinnad väga meeldima. Siis otsustasingi avada midagi suuremat Arsenalis.

Hinnatase on siin kaubamärke arvestades tõesti väga mõnus…

Jah, see oli üks olulisemaid eesmärke individuaalsuse, kvaliteedi ja ainulaadse disaini kõrval: et oleks taskukohased hinnad.

Kas moehiiglaste poolt konkurentsi ei karda?

Tegelikult mitte. Näiteks Zara või H&M on ikkagi massiturg, kui siin seevastu on tegu tõesti ainulaadsete rõivakomplektidega. Aga usun, et igale brändile jagub jälgijaid ja meie fännid on ilmselt pisut erinevad.

Milliseid eripakkumisi Arsenali külastajad InTheClosetist oodata võivad?

Meil kehtib igale järgmisele ostule 10% soodustus. Tasub jälgida ka meie Instagrami ja Facebooki lehte. Oleme seal üsna aktiivsed ja kord kuus viime ka läbi erinevaid konkursse, loosimänge või jagame lihtsalt soodustusi. Jälgige uudiseid!

InTheCloset butiikpood ootab kõiki stiili- ja moehuvilisi Arsenal keskuse I korrusel. Mugavad igapäevarõivad, stiilsed kostüümid ja glamuursed õhtukleidid – siit leiab midagi igale maitsele.

 

Arsenal Klubi

Soodustused, pakkumised, üritused

Liitu klubiga

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamise jätkamisel nõustute küpsiste ja andmetöötlustingimustega.
Tutvuge lähemalt meie andmetöötlustingimustega.

OK