Arsenalis avas uksed mootorispordist inspireeritud M Mood!

Jaanuari algul avas Arsenalis uksed Eestis ainulaadne, mootorispordist inspireeritud pood meestele. Tegime juttu kaupluse eestvedaja Keithiga, et teada saada, mida põnevat poest leida võib ja kas poe külastamiseks peab teadma, mis tiimis Ott Tänak sel aastal sõidab.

Mis pood see M Mood täpsemalt on?

M Mood ehk Motomood on mootorispordist inspireeritud meeste rõivaste, jalatsite ja aksessuaaride pood. Meil on valikus kvaliteetsed kaubamärgid nagu Mercedes, Aston Martin Red Bull Racing, Tommy Hilfiger, Puma, Hugo Boss, Ferrari, AMG Petronas Motosport, Sparco, Lamborghini ja palju muud. Oleme outlet-kontseptsiooniga pood ehk siis mitmeid tooteid saab tellida näiteks ka Euroopa veebipoodidest, kuid meil on need 30-50% soodsama hinnaga.

Mida siit siis leida võib – spordi- ja vabaajakaupu või midagi viisakamat või on teemas hoopis rallivarustus?

Peamiselt pakume vabaajakaupu, kuid kuna kaubamärgid ja materjalid on kvaliteetsed, siis mõnede särkide ja jopedega saab hästi ka aktiivsemat sporti teha. Jalatsid varieeruvad tossudest vabaajakingadeni, samas näiteks Lamborghini kaubamärgi püksid on nii viisakad, et nendega võib ka teatrisse minna. Aksessuaaridest on valikus mütsid, sallid, (nuti)kindad, kellad, päikseprillid, vööd jne. Varsti on valikusse oodata ka naistele ja naistesuuruses tooteid.

Kas siit leiavad midagi ka need, kes nii suured mootorispordisõbrad ei ole?

Muidugi! See, et on mootorspordiga seotud brändid, et tähenda, et kõik ainult firma ja sponsorite logodega kaetud oleks, kuid suuremad autospordifännid leiavad ka selliseid tooteid. Tegemist on peamiselt ikkagi vabaajakaupadega, näiteks leiab siit ka särke tennise või golfi mängimiseks. Võib julgelt sisse astuda, isegi kui mootorispordist või autodest suurt midagi ei tea.

Kui suur mootorispordisõber sa ise oled? Vaatan, et poeaknal ilutseb igatahes üks uhke mootorratas.

Ei, ma ise mootorrattaga tegelikult ei sõida, aga autoga meeldib mulle küll sõita. Jälgin Vormel 1 etappe, huvitun muidu spordist ja loomulikult hoian aktiivselt silma peal sellel, mida Ott Tänak parasjagu teeb.

Milline on olnud külastajate esimene tagasiside?

Väga positiivne! Mõni tuleb ostab kohe mitu asja, teine tuleb katsub ja ütleb, et head kvaliteetsed materjalid ja lubab järgmisel korral sõbrad ka kaasa tuua. Kuigi täna müüme vaid meestekaupu, siis on meil ka palju naissoost kliente, kes meestega kaasas käivad ja head nõu jagavad. Mis aga peamine, öeldakse, et väga ainulaadne pood, teist sellise kaubavalikuga poodi Tallinnas ei ole. Ja kaubavaliku osas meeldib paljudele, et saab tänaval ka natuke eristuda. Ja noh, need, kel oma kindlad autospordi lemmiktiimid, on siin poes väga rahul.

Miks otsustasid sellise poe just Arsenalis avada?

Vaatasin tegelikult mitmeid keskuseid, kuid Arsenalis tekkis see õige tunne. Kuna mitmed meie kliendid on autosõbrad, siis siia on ka väga lihtne tulla. Siinne outletivaib on samuti väga hea ja tundsin, et me võiks siia väga hästi sobida 🙂

M Mood poe leiad Arsenali aatriumist, Selveri sissepääsude vastas. Olete oodatud!

 

Arsenal Klubi

Soodustused, pakkumised, üritused

Liitu klubiga

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamise jätkamisel nõustute küpsiste ja andmetöötlustingimustega.
Tutvuge lähemalt meie andmetöötlustingimustega.

OK