Uus Skandinaavia kodudisaini Outlet

Detsembri algul avasid Arsenalis uksed neli uut outlet-poodi. Tegime juttu Bestbrands Outlet ja Bestbrands Home Outleti tegevjuhi Kristi Tiisläriga.

Juba mõnda aega tagasi avas Arsenalis uksed Bestbrands brändiriiete outlet, kust leiab lisaks riietele ka jalatseid ja kotte nii naistele, meestele kui ka lastele. Nüüd on lisandunud Bestbrands Home Outlet – mis pood see Home Outlet on?

Bestbrands Home Outlet on kauplus, kust leiab Skandinaavia stiilis kodusisustust 30-40% tavahinnast soodsamalt. Outletis on nii väikseimaid sisutuselemente, dekoratsioone kui ka suuremaid mööblitükke.

Milliseid brände ja tooteid outletist leida võib?

Hetkel on meil esindatud üks Rootsi ja kolm Taani kaubamärki. Taanist on mööblitootja House Nordic, erinevaid disaine ja sisustuselemente pakkuv Bloomingville ning erinevaid aksessuaaride ja sisustuselementide brände koondav House Doctor. Kodutekstiilide kaubamärk Rayville on pärit Rootsist. Meilt leiab nii lauanõusid, toole, kappe, söögilaudu kui ka erinevaid sisustusaksessuaare. Kuna tegu on aga outletiga, siis tuleb pidevalt uut ja huvitavat kaupa juurde, mistõttu tootevalik uueneb ja vahetub üsna kiirelt.

Millised Su enda lemmikbrändid või -tooted on?

Nii mulle endale kui ka klientidele meeldib väga Taani firma House Nordic mööblikollektsioon. Diivanid, toolid ja väiksed kummutid eelkõige. Bloomingville meeldib mulle ka, nende müügihittideks on olnud just klaasist sisustuselemendid, disain-nõud ja erinevad kodutekstiilid, näiteks padjad ja pleedid.

Mis need kõige populaarsemad sisustustrendid praegu on?

Kõige kuumem trend on ikkagi minimalistlik ja puhas Skandinaavia stiil, mida me oma tootevalikus ka järgime. Need on asjad, mis jäävad silma pigem oma vormi ja stiiliga ning vähem eriliste detailidega. Ja loomulikult kõik pehmust ja kodusoojust loovad aksessuaarid – karusnahad, pleedid ja padjad.

Rääkides trendidest ja kaunitest asjadest – kas teilt võib leida ka midagi head jõuluvana kingikotti?

Loomulikult! Jõuluvana leiab meie juurest nii suuremaid kui väiksemaid kingitusi. Ise soovitaksin tal näiteks Rootsi firma Rayville hommikumantlite ja ööriiete kollektsiooni peale mõelda. Lisaks on meil suur valik kruuse, küünlaaluseid, karbikesi ja muud ilusat. Leiab nii praktilisi kui ka emotsiooni-kingitusi, vastavalt sellele, mis kingisaajale võiks rohkem meeldida. Jõuluvana ise võib näiteks päris toreda kiiktooli endale leida…

Milline inimene teie poest läbi võiks astuda?

Siit tasub kõigil läbi tulla! Olgu siis plaanis kodusisustamine ja eesmärk leida suuremaid mööblitükke või on mõte osta midagi väiksemat kingituseks. Meie eesmärk on pakkuda uusi asju iga paari nädala tagant. Ja kui kellelgi on plaanis mõni suurem sisustusprojekt, olgu see siis kodus või kontoris, siis tasub kindlasti küsida eraldi pakkumist.

Olete oodatud uude Skandinaavia kodudisaini poodi, Bestbrands Home Outlet’i!

 

Arsenal Klubi

Soodustused, pakkumised, üritused

Liitu klubiga

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamise jätkamisel nõustute küpsiste ja andmetöötlustingimustega.
Tutvuge lähemalt meie andmetöötlustingimustega.

OK