Arsenal uueneb!

Meil on häid uudiseid! Arsenali Selver kasvab suuremaks ja laiendab ka tootevalikut. Sellega seoses on keskuses sees ümber kolinud CityAlko ja Bio4You kauplused ning Kingaprof.

Selveri laienemisega kolivad ümber kolm kauplust ja teenusepakkujat:

  1. Kingaprofi leiad nüüd Mobiluksi ja Poseidon Burgersi vahelt.
  2. Bio4You ökopood asub vanast asukohast üle koridori, KIKA ja Apotheka vahel.
  3. CityAlko leiad endiselt Port Desina kohvikupinnalt, sissepääsuga õuest (sisehoovi parklast).

Ehitustööd algasid märtsi keskel ning nii Selver kui teised laienemisega seoses kolivad kauplused ja teenusepakkujad jäävad avatuks kogu ehitustööde vältel. Ehitustööde planeeritav valmimistähtaeg on juuni teises pooles.

Põhja-Tallinna kliendi esimene toidupoe valik on Selver. Arsenal keskuse Selver ei ole erand – Selveri jaoks on see kauplus olnud edulugu. Seda kinnitab meie samm kauplusepinda laiendada ning sortimenti rikastada. Klientide oodatud soov saab algavate laiendustöödega täidetud.“ – Selver AS-i juhatuse liige Kristi Lomp.

Arsenal asub kiiresti arenevas piirkonnas, kuhu ei ehitata ainult üksikuid maju, vaid planeeritakse terveid linnakuid. Üha suurenev elanike arv on märgatav ka keskuse külastusnumbrites, seda isegi 2020. aastal, kui paljude keskuste külastatavus valdavalt langes. Nii kiiresti kasvavas piirkonnas on loomulik, et nõudlus laia valikuga supermarketi järgi suureneb ning meil on hea meel, et koostöös Selveriga saame siinsetele elanikele veelgi paremat teenust pakkuda.“ – Aadu Oja, Arsenal keskuse tegevjuht.

Arsenal Klubi

Soodustused, pakkumised, üritused

Liitu klubiga

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamise jätkamisel nõustute küpsiste ja andmetöötlustingimustega.
Tutvuge lähemalt meie andmetöötlustingimustega.

OK