Tervislikud lisandid suvesalatisse ja smuutisse

Bio4You Ökopoed soovitab juulikuus looduslikke terviselisandeid – neid, mida saad lisada näiteks salatile või smuutisse. Ja tervis tuleb!

Palsamiäädikad ja -kreemid: kreemjad, täidlased ja ainulaadse maitsega salatitäiendajad. Peene, sametiselt magushapu maitse, mis on saavutatud ilma ühegi magustajata – need on tõelised uudispommid biotoodete maailmas! Tule proovi järgi, hinnad alates 3,90€.

Filtreerimata oliiviõli: klassikaline salatikastme põhikomponent. Filtreerimata oliivõli on naturaalselt settinud õli, mis seejärel pudelitesse villitud. Bio4You oliiviõli pärineb Itaaliast ning 500ml pudel maksab 9,95€.

Erinevad supersmuuti pulbrid: erinevad taimsed pulbrid sisaldavad toitaineid ja kiudaineid, mis soodustavad seedimist ja parandavad toitainete imendumist peensooles, vähendades aneemia tekkimise võimalust ning tõstes igapäevast energiataset. Supersmuuti pulbrid sisaldavad rohkelt antioksüdante ning nende kasutamine aitab vitamiinidel ja mineraalidel paremini imenduda. Bio4You’st leiad suure valiku smuutipulbreid, hinnad alates 12,95€.

Parima valiku looduskaupu leiad Bio4You Ökopoest!

 

Massive Presence Website