Novembris turguta immuunsust!

On aeg oma immuunsüsteemi turgutada!

Külmas sügisilmad on käes ning esimesed viirushaigusedki kohal. Et tervis korras hoida ja talvele sirge seljaga vastu astuda, jagame häid soovitusi immuunsuse tugevdamiseks Bio4You ökopoest. Sest kuidas veel paremini tervist turgutada kui looduslike vahenditega?

Lisaks meele, ingveriteele ja küüslaugule soovitab Bio4You oma tervisearsenali lisada ka järgmised tooted:

Toitaineterikkad supertoidud, näiteks “supersegu immuunsusele” on võimas segu taimedest, mis parandavad immunsüsteemi ja tõstavad organismi vastupanuvõimet. Supersegus on oma koha leidnud näiteks chaga, astragalus ehk hundihammas, reishi seen, korditseps seen jpt.

C-vitamiin tõstab organismi vastupanuvõimet, peletab väsimust ja stressi ning on täpselt see vitamiin, mis aitab läbi haiguste hooaja säiltada tugevat immuunsüsteemi.

Baobabi pulbrit võib nimetada ka naturaalseks multivitamiiniks, sest see sisaldab 14 peamist vitamiini ja mineraali. Selles on rohkem rauda kui punases lihas, rohkem C-vitamiini kui apelsinis ja rohkem kaaliumit kui banaanis. See on eriti hea pulber, mida kasutada gripihooaja eel.

Bio4You üks populaarseimaid tooteid, pHour Salts nelja soola segu on ülim bakterite-, seente-, intoksikatsiooni- ja vananemisvastane antioksüdant, mis langetab liigset happelisust kudedes ning sobib seetõttu ka sportlastele. Tegemist on kasuliku mineraalsoolade seguga, mida võib tarbida aasta läbi.

Tule turguta immuunsust Bio4You ökopoes, ikka looduslikult!

 

Massive Presence Website