November on meeste tervise kuu!

Bio4You ökopood tähistab novembris meeste tervise kuud!

Bio4You-st leiad valiku loodustooteid, mis kasulikud just meestele. Ärgem siis unustagem, 10. november on isadepäev ja 19. novembril tähistame rahvusvahelist meestepäeva!

Bio4You ökopoest leiad mitmeid suurepäraseid tooteid just meestele:

Nutrisslim proteiinipulbrid sisaldavad üle 30 supertoidu ja kasuliku toitaine ühes pakis! Hea toidulisand kõigile, kuid eriti neile, kes ka kehaliselt aktiivsed. Nutrisslim proteiinipulbrid sobivad hästi nii toortoidu huvilistele kui veganitele ning ei sisalda gluteeni, piima, soja ega suhkruid. Pulbrid on toodetud mahepõllumajandussaadustest.

Bio4You ökopoest leiad valiku eri kaubamärkide meeste looduskosmeetikat. Need tooted on välja töötatud spetsiaalselt meestele, kuna meeste nahk on naiste omast pisut erinev – keskmiselt paksem, rasusem, kergemini ärrituv või punetusele kalduv, eriti näiteks näonahk, mida raseeritakse.  Meeste tooted on väga aktiivsete komponentidega, imenduvad kiiresti ning sobiva koostise ja lõhnabuketiga. Kaubamärkidest on esindatud tuntud looduskosmeetika brändid nagu Bema, Benecos, Naturado,  Laboratorio Naturale, Biokap ning kodumaised TurBliss, Berrichi, LoodusSpa ja teised.

Maca juure pulber sobib nii naistele kui meestele hormoonide tasakaalustamiseks, stressi leevendamiseks ja elujõu kasvatamiseks. See tugevdab immuunsüsteemi ning aitab kroonilise väsimuse vastu. Maca on tuntud ka seksuaalse võimekuse parandajana. Lisaks on mitmekülgne maca abiks nii akne ja nahaprobleemide kui ka ärevuse ja depressiooni korral.

Ashwagandha pulber on abiks vaimse pingutuse ja pingeliste perioodide ajal, aitab kaasa vaimsele ja füüsilisele heaolule ning vaimsele tasakaalule. Eesti keeles nimetatakse ashwagandhat “uimastavaks juustumarjaks” ning sellele omistatakse adaptogeenseid ehk organismi stressi eest kaitsvaid omadusi.

Niisiis, mehed – hoolitsege oma tervise eest! 

Massive Presence Website