Looduse Abi toob rahvameditsiini Siberi taigast

Vestlesime Looduse Abi direktori Andrei Grohhotoviga teest ja kosmeetikast.

Millega tegeleb Looduse Abi kauplus?

Looduse Abi kauplus tegeleb erinevate loodustoodete levitamise ja müügiga. Alustasime aastal 2002, algul erinevate teesortide hulgimüügiga. Mingi aeg pakkus keegi kohta, kus saaks kaupluse avada ning siis otsustasime kätt jaekaubandusega proovida ning nii sai algus pandud. Käesoleva aasta lõpuks peaks meil olema kokku umbes 25 kauplust ja mitte ainult Eestis, vaid kogu Baltikumis.

Kas viljelete ka ise looduslähedust elustiili?

Jah, kasutan ise ka palju neid tooteid, mida müüme, aga ei saa öelda, et elaksin 100% tervislikku elustiili, aga püüan sinnapoole jõuda.

Mille poolest erineb Looduse Abi teistest looduspoodidest?

Kõige tähtsam erinevus on see, et umbes 90% meie toodetest on toodetud Venemaal. Enamus neist on toodetud Siberis, näiteks Novosibirskis, Altais ja mujal. Muidugi eristab meid ka see, et meil on väga hea hinna ja kvaliteedi suhe. Mõnes kohas on sarnaseid tooteid, aga hind on üsna kõrge. Me otsime alati midagi uut, hoiame silmad lahti kas midagi trendikat on ilmumas ja võtame ta kohe endale müüki. 60% meie toodetest, mida riiulil näed on ainult meie poodides esindatud.

Millised toidulisandid aitavad inimesel saledat figuuri hoida?

Meil on suur valik selliseid tooteid, näiteks spetsiaalsed teed. Meie toitumise sortiment laieneb pidevalt, meil on näiteks spetsiaalsed toidud – praegu on nendeks pudrud, mis aitavad saledaks saada ja on olemas isegi nendega kaasnev spetsiaalne dieet. Neid on mitu erinevat sorti, dieet näitab, millist sorti peab millal sööma. Lähemas tulevikus tulevad müügile ökoloogilised pudrusegud Tšehhist, näiteks kookose-, kakao- või Assai marjade. Neid tasub proovida.

Milline teie poolt pakutav tee sobib kõige paremini enda tervise hoidmiseks?

Meil on palju erinevaid tervislikke ja maitsvaid teesorte. Üks sellistest on näiteks põdrakanepitee, mille tootjad me ise oleme. Meil on samuti väga palju erinevaid külmetuse vastaseid looduslikke ravimeid ja õlisid. Meie firmas töötab proviisor, kes aitab meil kontrollida kõiki tooteid – kas need sobivad meie turule kas on nad seadustega kooskõlas. Kõik meie poolt pakutavad toidulisandid on registreeritud ning mitu korda kontrollitud.

Kui suur valik on teil loodusliku kosmeetikat?

Meie riiulitel asuvad kõikide Venemaa suurte tootjate tooted. Kõik, mis on Venemaal, on ka meie kaupluses esindatud. Make-up’i me ei müü, ent meil on erinevaid väga häid kreeme, palsameid ja ravimaske.

Millised tooted on klientide lemmikud?

Meil on üks suur tootesari, mis baseerub linaõlil, kreeme näole, kätele ja kogu kehale. Klientide tagasiside on vapustav, kõik on sellega väga rahul. Ravimkosmeetika on üleüldse väga populaarne. Ei saa öelda, et mingi konkreetne toode oleks kõige populaarsem, saame öelda, milline tootekategooria. Samuti on meie põdrakanepitee väga populaarne kaup.

Arsenal keskuses on tervisenädal, mida huvitavat pakub selle puhul Looduse Abi kauplus?

Tervisenädalal loetakse meie kaupluses neli erinevat loengut. Loenguid loeb arst, kes on tegelenud nii füsioteraapiaga kui ka ajurvedaga. Ta räägib erinevatel teemadel, näiteks kuidas talvel mitte haigeks jääda, naiste tervis pärast viiekümnendat eluaastat, ja muud. Loenguid peetakse neljal päeval, kaks tundi päevas, nii eesti kui ka vene keeles. Tasub kohale tulla – silmaring laieneb kindlasti.

Arsenal Klubi

Soodustused, pakkumised, üritused

Liitu klubiga

Massive Presence Website