Klotsibuum – 500 kg LEGO mängukomplekte

Täna tulime külla lastemängutuppa Klotsibuum, mille juhataja Natalja Koshmanova rääkis sellest, miks on vaja erilist kohta erilise mängutoa jaoks.

Kas see on Teie esimene mängutuba või asute kusagil veel?

Ei, esimese mängutoa avasime Jõhvis neli aastat tagasi. Olles lapsehoolduspuhkusel viibivad emad, arvasime, et seda laadi teenuse vastu oleks meie linnas nõudlus ning, nagu näitas praktika, me ei eksinud. Veel kaks aastat hiljem avasime kaks mängutuba ka Narvas.

Miks Te just selle äriga otsustasite tegelda? Kuidas jõudsite lastetubade korraldamise ideeni?

Esiteks oli meil Jõhvis puudus sellisest teenusest. Ning me otsustasime proovida. Aga kui proovisime, siis selgus, et see on meeletult huvitav, see on nagu tagasitulek lapsepõlve, kohta, kus saab ellu viia enda lapsepõlveunistusi.

Miks Te otsustasite avada lastetoa just Arsenalis?

Kui me otsustasime avada oma järgmise toa Tallinnas, siis teadsime kohe alguses, et see peab olema eriline, peab erinema teistest tubadest. Aga erilise toa jaoks on vaja erilist kohta. Me vaatasime erinevaid variante ning valisime meie arvates huvitava ja perspektiivse ajaloolise ja ilusa arhitektuuriga koha Arsenal, nagu ka mitmed muud teenuspakkujad (kohvikud, restoranid, muuseumid), mis Kalamajas erineb publiku jaoks tava- ja harjumuspärastest keskustest ja Arsenal keskus osutus just selleks kohaks, mida me otsisime.

Mida huvitavat ja ebatavalist leiavad lapsed Teie mängutoast?

Meie mängutoa peamiseks erinevuseks on LEGO® mängukomplektid. Meil on seda umbes 500 kg, mis teeb umbes 300 tuhat detaili! Meil on LEGO mängukomplektiga lauad, LEGO mängukomplektiga ujula, LEGO mängukomplektist linnake, LEGO võidusõiduautodega võidusõidutrass, sein LEGO mängukomplekti jaoks. Meil on igat värvi, igat vormi LEGO mängukomplekte, väikelastele ja vanematele lastele, populaarsed komplektid ja ka lihtsalt LEGO klotsid laiali. Meil saab ehitada terve perega, saab korraldada ehitamise või võidusõiduautode võistlusi, saab lihtsalt „kaevata end sisse“ LEGO mängukomplektiga pehmesse ujulasse. Aga nende jaoks, kes mängukomplektiga küllalt mänginud, on olemas batuudi ja mägedega labürint.

Kas Teie juures saaks tähistada ka lapse sünnipäeva?

Jah, muidugi! Meil on kaks temaatilist tuba sünnipäevade tähistamiseks, kus on miniköögid koos külmkapi, mikrolaineahju ja kõige vajalikuga laua serveerimiseks. Tuleb märkida ka pidude korraldamiseks mõeldud tubade huvitavat kujundust, mis vaevalt jätab meie kõige tähtsamad kliendid – lapsed – ükskõikseks.

Kui Teil on endal lapsi, millega neile kõige rohkem meeldib mängida?

Jah, on, ning nemad osalesid aktiivselt LEGO mängukomplektist linnakese kavandamises ja ehitamises, millele läks mitu nädalat usinat tööd, aitasid valida joonistusi seinte jaoks ja LEGO mängukomplekte.

Nagu kõigile lastele, meeldib ka meie omadele mängida kõigi mänguasjadega – olgu need nukud või autod, mängukomplekt või midagi muud, aga mängimine lastemängutoas koos teiste lastega pakub suurimat rahulolu, selleks ongi lapsepõlv, et mängida ;)! Tulge meie juurde ehitama, looma ja mängima!

Vaata ka: www.lastetuba.ee

Arsenal Klubi

Soodustused, pakkumised, üritused

Liitu klubiga

Massive Presence Website