Laupäeval, 13. mail Uuskasutuskeskuse rattalaat Arsenalis

Kutsume kõik põhjatallinlasi laupäeval, 13. mail Arsenal keskusesse, et endale taskukohane ja meelepärane jalgratas leida. Kell 11.00 – 15.00 korraldab Uuskasutuskeskus järjekordse uuskasutus-rattalaada ning seekord toimub Tallinna laat Arsenalis Selveri ukse poolses parklas.

Rattalaat on üritus, kus igaüks võib müüa, vahetada või osta kasutatud rattaid. “See on hea ning lõbus võimalus oma vanale kasutuna seisvale rattale uus elu anda või vastupidi – endale suveks äge kaherattaline kaaslane leida,” kirjeldab juba igakevadiseks traditsiooniks saanud rattalaata Uuskasutuskeskuse turundusjuht Annika Altmäe.

Rattaid on müüma oodatud nii eraisikud, vanade rataste parandajad kui ka ettevõtted, kes tegelevad kasutatud jalgrataste ning lisavarustuse müümisega. Oodatud on ka rulluisud, tõukerattad ja muud spordivahendid.

Rattalaadale tuleb oma telgiga kohale ka Kalamaja rattapood Velomarket, kes pakuvad soodsa hinna eest hooldust. Saate lasta oma kasutatud ratta üle vaadata, õlitada, pidurid kontrollida ja ka soetada lisavarustust näiteks rattakellasid, korve jms. Seega saate nii ratta osta kui ka sõiduvalmis panna.

Laat on tasuta nii osalejatele kui müüjatele. Kui oma ratast maha ei õnnestu müüa, võib selle annetada Uuskasutuskeskusele. Täpsem info Uuskasutuskeskuse veebis: http://uuskasutus.ee/uudis/rattalaat2017/

Selleks, et lastel oleks lõbus kuni vanemad jalgrattaga proovisõitu teevad või endale meelepärast valivad, saavad lapsed õuealal proovida erinevaid õuemänge. WePlay on üles seadnud OGOsport reketimängud ja erinevaid Wickedi bumerange, mida koha peal testida ja poest endale soetada. Kui ilm vähegi lubab, siis meisterdame Trendiyart ja Funloom põnevaid komplekte ja mängime lauamänge.

Kell 12-14 toimub Arsenal Keskuses Bio4you kaupluse ees, aatriumis ka ÖKUT supersmuutide degusteerimine. ÖKUT smuutid kasutavad oma supersmuutides Nutrisslim taimepulbreid. Tulge proovima!

Arsenal Klubi

Soodustused, pakkumised, üritused

Liitu klubiga

Massive Presence Website