Avatud uste päev: Kontoripinnad Arsenal keskuses

Sel nädalal alustas Põhja-Tallinnas asuv Arsenal keskus teise etapi töödega, mille käigus ehitatakse hoone teine korrus välja kaasaegseteks kontoriruumideks. Kokku on keskuses kontoripinda ligikaudu 3500 m2. Tööde valmimise tähtaeg on käesoleva aasta sügis.

Arsenal Center OÜ juhataja Aadu Oja sõnul on nende soov sarnaselt ülejäänud keskusega ka Arsenali kontoriruumides säilitada endise sõjatehase tööstuslikku ilmet ja kombineerida see tänapäevaste teenusestandarditega. “Teisel korrusel paiknevad suurte akende ja kõrgete lagedega valgusküllased kontoriruumid muudab unikaalseks suur ühiskasutatav katuseterrass. Paljude kontorite sissepääs oma ruumidesse hakkabki käima terrassi kaudu,” lisas Oja.

Saadaval on väga erinevas suuruses kontoripindu alates väiksematest 30m2 ruumidest kuni 2 000 m2 välja. Täpsem pindade konfiguratsioon ja viimistlus sõltub rentnike soovidest. Sisekujunduslahendused töötatakse välja koostöös arhitektuuribürooga PIN Arhitektid, kes olid ka Arsenal keskuse hoone I etapi ehitus- ja rekonstrueerimistööde sisekujunduslahenduste autorid.

Kontoriruumid muudab atraktiivseks igapäevateenuste hea valik koos eripalgeliste söögikohtadega keskuse esimesel korrusel. Lisaks on Arsenal keskusel avar tasuta auto- ja jalgrattaparkla ning ka hea ühistranspordiühendus kesklinnaga.

Neljapäeval, 20. aprillil kell 12 – 14 toimub Arsenal keskuse kontoriruume tutvustav avatud uste päev. Osalemise registreerimine toimub järgneva vormi kaudu.

Taustainfo:

2016. aasta oktoobris avas Erika ja Tööstuse tänava nurgal asuvas endise sõjatehase ruumides uksed Põhja-Tallina põnevaima ajalooga kaubandus- ja ärikeskus. Täna tegutseb tsaariaegses punastest tellistest tehasehoonetes üle 30 erineva teenusepakkuja ja 9 eripärast kohvikut ja restorani. Ehitustöid teostas AS Nordecon. Projekti senine investeeringumaht oli üle 10 miljoni euro.

Lisainfo:
Aadu Oja
Arsenal Center OÜ juhataja
aadu.oja@arsenalkeskus.ee

  • Avatud uste päev

    Neljapäeval, 20. aprillil kell 12 – 14 toimub Arsenal keskuse kontoriruume tutvustav avatud uste päev. Registreeruge.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Massive Presence Website